Władze Spółki

Zarząd

Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games S.A.

Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako Programista i Project Manager. Od piętnastu lat współwłaściciel Software House Tenkai. 

Jest współzałożycielem i jednym z głównych akcjonariuszy Baked Games S.A. Od 2015 r. pełni także funkcję Prezesa Zarządu Baked Games. 

Od dekady związany z branżą gamingową i nowymi technologami. Posiada doświadczenie w budowaniu wartości i zarządzaniu zespołem. W swojej karierze był odpowiedzialny za finanse, nadzór nad projektami, marketing i globalną dystrybucję gier.

Od siedmiu lat pogłębia wiedzę nt. rynku kapitałowego, posiada certyfikat Uczestnictwa Praktyki Rynku z 2014 r., rok później wziął udział w Projekcie Żółwia z VSA Trader. 

Jego hobby, to nie tylko tworzenie gier wideo, ale i rozgrywki planszowe oraz nowinki technologiczne.

Krzysztof Wolski – Wiceprezes Zarządu

Od dwóch dekad związany z branżą IT. Jego techniczne doświadczenie zawodowe skupione jest wokół dużych projektów IT z branży finansowej, turystycznej, a także sektora instytucji państwowych. Posiada także bogate doświadczenie programistyczne.

Od 15 lat Współwłaściciel SoftWare House Tenkai. Obecnie współzałożyciel i jeden z głównych akcjonariuszy w Baked Games S.A.

W 2005 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej. Swoje kwalifikacje podniósł podczas kursu Zarządzanie projektami.

Jego hobby to nowe technologie, triathlon i kolarstwo.